Det är vi som jobbar på SveMa i Sverige

Alldeles utanför Göteborg i Mölnlycke, sitter ett gäng glada människor och brinner för undersökningar i alla dess former!
Tillsammans har vi 182 år i undersökningsbranschen, vilket ger oss en enorm kompetens.

Vi har alla lite olika ansvarsområden, vet du inte vem du skall tala med går det bra att ringa växeln och kopplas till rätt medarbetare.

Kundansvar och försäljning

Camilla Börjesson

Projektledare & kundansvarig camilla.borjesson@svema.se +46 (0) 31 750 87 19

Joakim Kaldemark

Projektledare & kundansvarig joakim.kaldemark@svema.se +46 (0) 31 750 87 22

Karin Mossberg

Projektledare & kundansvarig karin.mossberg@svema.se +46 (0) 31 750 87 13

Lisette Wallström

Projektledare & kundansvarig lisette.wallstrom@svema.se +46 (0) 31 750 87 02

Malin Tengberg

Projektledare - Nyckelkunder malin.tengberg@svema.se +46 (0) 31 750 87 12

Mikael Hernström

Kundansvarig mikael.hernstrom@svema.se +46 (0) 31 750 87 10

Administration

Roland Norberg

Verksamhet & drift roland.norberg@svema.se +46 (0) 31 750 87 00

Simon Nielsen

IT & produkt simon.nielsen@svema.se +46 (0) 31 750 87 08

Ann-Charlotte Jofjord

Ekonomi & administration ann-charlotte.jofjord@svema.se +46 (0) 31 750 87 15

Eva Norberg

Personalansvarig eva.norberg@svema.se +46 (0) 31 750 87 00

Victoria Norberg

Administration & utskick victoria.norberg@svema.se +46 (0) 31 750 87 16

Daniella Norberg

Rekyteringsansvarig daniella.norberg@svema.se +46 (0) 31 750 87 17