Det är vi som jobbar på SveMa i Sverige

Alldeles utanför Göteborg i Mölnlycke, sitter ett gäng glada människor och brinner för undersökningar i alla dess former! Vi har alla lite olika ansvarsområden, vet du inte vem du skall tala med går det bra att ringa växeln och kopplas till rätt medarbetare.

Kundansvar och försäljning

Camilla Börjesson

Project Manager camilla.borjesson@svema.se +46 (0) 31 750 87 19

Karin Mossberg

Project Manager karin.mossberg@svema.se +46 (0) 31 750 87 13

Lisette Wallström

Project Manager lisette.wallstrom@svema.se +46 (0) 31 750 87 02

Malin Tengberg

Project Manager malin.tengberg@svema.se +46 (0) 31 750 87 12

Emil Olsson

Account Manager emil.olsson@svema.se +46 (0) 31 750 87 03

Joakim Kaldemark

Project Manager & Digital Marketing joakim.kaldemark@svema.se +46 (0) 31 750 87 22

Administration

Roland Norberg

CEO roland.norberg@svema.se +46 (0) 31 750 87 00

Simon Nielsen

CIO simon.nielsen@svema.se +46 (0) 31 750 87 08

Ann-Charlotte Jofjord

Financial Controller ann-charlotte.jofjord@svema.se +46 (0) 31 750 87 15

Eva Norberg

eva.norberg@svema.se +46 (0) 31 750 87 00

Victoria Norberg

Back Office/Administrator victoria.norberg@svema.se +46 (0) 31 750 87 16

Daniella Norberg

HR-specialist (föräldraledig) daniella.norberg@svema.se +46 (0) 31 750 87 17